تصویر
تابلو اعلانات

* کلیه کاربران می توانند با کلیک برروی دریافت تیک سبز و طی نمودن مراحل مربوطه نسبت به تایید حساب کاربری خود اقدام نمایند

* با توجه به راه اندازی تالار سیگنال های معاملاتی لطفا از این پس سیگنال ها و تحلیل های خود را فقط در بخش یاد شده منتشر نمایید بدیهی است انتشار هر گونه سیگنال و یا تحلیل بازار در هر یک از بخش های دیگر انجمن ، توسط مدیران مربوطه حذف خواهد شد.

ُSignalche Forum - ثبت نام

سیاست های حفظ حریم خصوصی افراد در سایت سیگنالچه
چگونه اطلاعات شما را جمع آوری استفاده می کنیم


بر اساس جستجو هایی که ما انجام می دهیم ، اطلاعات خاصی را استخراج می نماییم که برای بهبود نتایج عملکرد سایت سیگنالچه از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا شماره همراه یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدها، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما ذخیره سازی این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم .

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند
ما این اطمینان را به شما می دهیم که در هیچ شرایطی از شرکت های تحلیلگری برای پایش اطلاعات شما استفاده نمی نماییم و نیز اطلاعات جمع آوری شده را به هیچ گونه در اختیار منابع دیگر قرار نخواهیم داد.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم
امنیت اطلاعات شما برای مجموعه سایت سیگنالچه و اهداف آتی آن بسیار مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم و مدیریت ارتباطی شما با سیگنالچه استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاع‌رسانی
ما ممکن است تغییرات و ویژگی های جدیدی که در سیگنالچه ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌ رسانی کنیم بنابر این در بسیاری موارد نیاز است که از این اطلاعات پایه ای جهت ارتباط بهره ببریم.

در این مجموعه سعی شده تمامی قوانین و اصول کاربری رعایت و اجرا شود با وجود این در همه حال آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
ایمیل مدیریت سایت
Admin@signalche.com

سیاست حفظ اسرار

قوانین و مقررات
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - 10 ماه پیش
این سایت با نام سیگنالچه و تحت دامین های زیر
signalche.ir و signalche.com

فعالیت خود را در زمینه ایجاد بستر های ارتباطی فی مابین تحلیلگران و تحلیل گیرندگان در حوزه بورس ایران و تابلو های بورس بین الملل فعالیت خود را از ابتدای سال 1401 آغاز نموده
استفاده از کلیه خدمات و قابلیت های این مجموعه نیازمند ایجاد حساب کاربری و ورود به پنل کاربر می باشد بنابر این با توجه به توضیحات ذکر شده رعایت کلیه قوانین و مقررات این سایت برای استفاده از امکان آن الزامی است

قوانین عمومی
ماده 1: سایت سیگنالچه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد بنابر این رعایت قوانین مورد اشاره در تمامی بخش های این سایت ساری و جاری است.
ماده 2: با توجه به رعایت اصول اجتماعی هتک حرمت و توهین به هر قومیت ، ملیت و یا لهجه و زبانی در این سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حساب کاربر مورد نظر مسدود می گردد.
ماده 3: کلیه کاربران در کلیه محیط های ارتباطی سایت شامل وبلاگ ها ، دوره های آموزشی و غیره ملزم به رعایت احترام و رعابت حقوق متقابل شهروندی می باشند و مسئولین پشتیبانی سایت در تمامی شرایط در صورت مشاهده تخطی از این اصل و یا دریافت گزارش دسترسی کاربر مورد نظر مسدود می نمایند.
ماده 4 : با توجه به استاندارهای جاری و به منظور ارائه خدمات و سرویس های مناسب تر، سایت سیگنالچه در برخی موارد نیازمند دریافت اطلاعات ارتباطی از کاربر در قالب کوکی های مختلف می باشد که ارزش این اطلاعات تنها در محدوده ذکر شده دارای اعتبار خواهد بود با وجود این سایت سیگنالچه اعلام می دارد کلیه اطلاعات ارتباطی کاربران نزد سرورهای سایت محفوظ خواهند ماند.
ماده 5 : انتشار هر گونه اسپم ، ویروس و نرم افزار های مخرب به مجموعه ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.
ماده 6 : تمامی مدیران و ناظرین منصوب ، دسترسی های لازم برای ویرایش و یا حذف مطالب بخش های مختلف و یا محدود نمودن کاربران خاطی را در اختیار دارند و از این جهت برای انجام وظایف مدیریتی ملزم به توضیح و یا تشریح علل آن به کاربران نخواهند بود.
ماده 7 : برگزار کننده دوره های آموزشی شخصا مسئول کیفیت مطالب و چگونگی محتوی مربوطه می باشد بنابر این مدیران سیگنالچه در این خصوص تنها نقش نظارتی را بر عهده خواهند داشت.


قوانین هویتی
ماده 1: با توجه به اینکه موضوع سایت سیگنالچه در ارتباط با بازارهای مالی است بنابر این تنها افرادی که دارای سن قانونی 18 سال تمام به بالا باشند می توانند در سایت ثبت نام نمایند و از خدمات آن استفاده نمایند.
ماده 2: با توجه به مجازی بودن فضای خدماتی و مستندات مورد استفاده در این فضا سایت سیگنالچه هویت هیچیک از کاربران حاضر را به عنوان هویت قطعی افراد تایید نمی کند و از این بابت هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت نخواهد بود.
ماده 3: سایت سیگنالچه در هیچ شرایطی اقدام به معرفی و یا تاکید افراد برای ارتباط فی مابین تحلیلگر و تحلیل گیرنده نخواهد داشت لذا لازم است کاربران دقت کافی و وافی را در این خصوص داشته باشند.قوانین استفاده از امکانات

ماده 1: در بخش بازارچه سایت سیگنالچه وظیفه سایت تنها فراهم آوردن بستر مناسب برای ابزارهای فروش مجازی می باشد لذا محصولات ارائه شده در این بخش و یا فروشندگان محصولات مورد نظر جزئی از این بازارچه بوده و سایت سیگنالچه معرف هیچیک از محصولات و یا فروشندگان آن نخواهد بود از این رو کیفیت محصولات ارائه شده نیز خارج از حیطه مسئولیت پذیری سایت می باشد.
ماده 2: در بخش آموزش سایت سیگنالچه وظیفه سایت تنها فراهم آوردن بستر مناسب برای سرویس دهید این قابلیت در فضای مجازی می باشد لذا دروس و آموزش خاصی در این بخش مورد تاکید ، تایید و یا رد سایت سیگنالچه نخواهد بود و افراد از نظر انتخاب دوره های آموزشی و یا کیفیت آموزش اساتید مربوطه شخصا مختار و تصمیم گیرنده می باشند.
ماده 3 : کلیه سیگنال های ارائه شده از جانب افراد دارای کیفیت های متفاوت ضعیف یا فوی ، صحیح و یا غیر صحیح می باشند و سایت سیگنالچه هیچگونه توصیه و یا مسئولیتی در قبال انتخاب تحلیلگر و یا تایید سیگنال اشخاص نخواهد داشت.


در این مجموعه سعی شده تمامی قوانین و اصول کاربری رعایت و اجرا شود با وجود این در همه حال آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم
ایمیل مدیریت سایت

Admin@signalche.com