تصویر
تابلو اعلانات

* کلیه کاربران می توانند با کلیک برروی دریافت تیک سبز و طی نمودن مراحل مربوطه نسبت به تایید حساب کاربری خود اقدام نمایند

* با توجه به راه اندازی تالار سیگنال های معاملاتی لطفا از این پس سیگنال ها و تحلیل های خود را فقط در بخش یاد شده منتشر نمایید بدیهی است انتشار هر گونه سیگنال و یا تحلیل بازار در هر یک از بخش های دیگر انجمن ، توسط مدیران مربوطه حذف خواهد شد.

ُSignalche Forum - قوانین استفاده

سیاست های حفظ حریم خصوصی افراد در سایت سیگنالچه
چگونه اطلاعات شما را جمع آوری استفاده می کنیم


بر اساس جستجو هایی که ما انجام می دهیم ، اطلاعات خاصی را استخراج می نماییم که برای بهبود نتایج عملکرد سایت سیگنالچه از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا شماره همراه یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدها، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما ذخیره سازی این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم .

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند
ما این اطمینان را به شما می دهیم که در هیچ شرایطی از شرکت های تحلیلگری برای پایش اطلاعات شما استفاده نمی نماییم و نیز اطلاعات جمع آوری شده را به هیچ گونه در اختیار منابع دیگر قرار نخواهیم داد.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم
امنیت اطلاعات شما برای مجموعه سایت سیگنالچه و اهداف آتی آن بسیار مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم و مدیریت ارتباطی شما با سیگنالچه استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاع‌رسانی
ما ممکن است تغییرات و ویژگی های جدیدی که در سیگنالچه ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌ رسانی کنیم بنابر این در بسیاری موارد نیاز است که از این اطلاعات پایه ای جهت ارتباط بهره ببریم.

در این مجموعه سعی شده تمامی قوانین و اصول کاربری رعایت و اجرا شود با وجود این در همه حال آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
ایمیل مدیریت سایت
Admin@signalche.com