امام صادق (علیه السلام) می فرمایند :

ما اغْتَنَمَ أحَدٌ بِمِثْلِ ما اغْتَنَمَ بِغَضِّ الْبَصَرِ لِأنَّ الْبَصَرَ لا يُغَضُّ عَن مَحارِمِ اللهِ تَعالي إلّا وَ قَدْ سَبَقَ إلي قَلْبِهِ مُشاهَدَة الْعَظَمَةِ وَ الْجَلالِ.

هيچ غنيمتي مانند غنيمتي كه آدمي از راه كنترل چشم به دست مي آورد نيست، زيرا ديدگان از نگاه به نا محرم فرو بسته نميشود جز آنكه در قلب او عظمت و جلال الهي مشاهده مي شود.
تابلو اعلانات

* کلیه کاربران می توانند با کلیک برروی دریافت تیک سبز و طی نمودن مراحل مربوطه نسبت به تایید حساب کاربری خود اقدام نمایند

* با توجه به راه اندازی تالار سیگنال های معاملاتی لطفا از این پس سیگنال ها و تحلیل های خود را فقط در بخش یاد شده منتشر نمایید بدیهی است انتشار هر گونه سیگنال و یا تحلیل بازار در هر یک از بخش های دیگر انجمن ، توسط مدیران مربوطه حذف خواهد شد.

خوش آمد گویی ، پیشنهادات و انتقادات

کلیه کاربران با تمامی سطوح دسترسی می توانند در این بخش پیشنهادات و انتقادات خود را در تمامی موضوعات و فعالیت های ارئه شده ثبت نموده و یا اقدام به ایجاد نظر سنجی در این خصوص نمایند

این تالار اختصاص دارد به انجمن های یادآوری قوانین و مقررات انجمن سیگنالچه
سخنان ناب
قوانین و مقررات انجمن ها
خوش آمد گویی ، پیشنهادات و انتقادات
بحث پیرامون امکانات افزوده شده و نیازمندی ها
آواتار کاربر

Hoseini
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 2
مدت عضویت: 1 سال
Iran
عنوان شغلی: کارمند
تشکر  از دیگران: 1 مورد - مشاهده جزئیات
وضعیت: آفلاین

پست توسط Hoseini »

سلام عرض ادب بنده یک شاگرد ساده در حال یادگیری هستم و هنوز به نقطه ای نرسیدم که بخوام تحلیلی بزارم و بیننده هستم
ولی با نظر دوستانی که اظهار نظر کردن موافق هستم دوستانی که تو سایت فعالیت دارن هیچ زمانی تایید یا رد تحلیل هایی که گذاشتن رو دریافت نکردن بطور مثال وقتی جناب مشایخی یا باقی دوستان تحلیل سل میزارن ولی تحلیل سل اشتباه وبازار به سمت دیگه میره و میان بیان میکنن چرا تحلیل ما درست نبود استاتید حتی اظهار نظر نمیکنن که آدم بدون کجای کار اشتباه
سرکلاس هم وقتی ما درس رو اموزش می‌بینیم اگر ایرادی داشته باشیم قطعا معلم مارو کمک میکنه تا به اشتباهمون پی ببریم

جناب دانشی و جناب امیر جسارت بنده رو ببخشید که این حرف رو میزنن اگر امکانش هست شما بفرمایید چند تا تحلیل در زمان لایو بازار قرار بدید یا دوستان که تحلیل میزارن شما کمک کنید کجای کار اشتباه تا بشه به سمت درست حرکت کرد ولی شماهم حتی همکاری نکردین چندین بار همین جناب مشایخی اومد سوال کرد ولی تمام سوال ها بی جواب موند

هربار شما میگید تو پست قبلی تو سایت قبلی توضیح داده شده استاتید محترم اگر دوستان عزیز با پست یا سایت قبلی چیزی فهمیده بودن که الان همه ی ماها تو سود بودیم داشتیم بازار رو شکار میکردیم
پس دوستان نتونستن به نتیجه برسن به راهنمایی و کمک بیشتر احتیاج دارن تا بتونن به نتیجه برسن

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

daneshi
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 13
Iran
محل اقامت: تهران
عنوان شغلی: مدرس دروس دانشگاهی
میزان تحصیلات: لیسانس
تشکر  از دیگران: 56 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط daneshi »

سلام
آقای مشایخی با این همه تاکید چقدر خوب میشد پست خودتونو را در جای مناسب و تاپیک مربوط به موضوع مناسب خودش قرار می دادین
آدرس پست شما :
[برای مشاهده آدرس ، ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید]

برادر عزیز اگر می گفتی همه دانش بازار را هم در اختیار داری بهت می گفتم با یک، دو دوتا چهارتای ساده مشخص بود که باز هم با کال مارجین از بازار خارج میشدی چون یکی از مهم ترین ابزارهای استفاده از بازار را در اختیار نداری و یا داری و از اون استفاده نمی کنی و شاید هم داری ولی بلد نیستی که کی و کجا از اون استفاده کنی اون ابزار مهم آرامش هست وقتی آرامشی که نقطه استارت بازار هست را نداری یعنی ... و بعد تمام
نگو آخه ... فلان . آخه ... بیسار
نیاز نیست که حالا حتما جواب منو بدین . به صورت مدار باز یک سوالی مطرح کردین من هم نظرم رو دارم میگم. آقا جایی ایستادی که راحت تیر میخوری والسلام
نگاهت به بازار اشتباست اشتباهی که توی متن خیلی از اشخاصی که اینجا هستن دیده میشه نمونه بارز اونو هم همین اواخر بعد از پست قبلی من میشد دید و مختص این محیط هم نیست اگر توی تاپیک های خارجی دور بزنید همه جا این سایه ای که روی بازار فارکس هست را می بینید حتی در تاپیک های سیستم مثلثی در جاهای دیگه
(تق تق تق ... ببخشید آدرس تاپیک های سیستم مثلثی رو میشه بدین؟)

علت هم اینه که این تاپیک ها پر شده از اشخاصی که فکر می کنند کل بازار اقتصاد جهانی یعنی فارکس و فکر می کنند که فارکس را میشناسند و برای موفقیت باید فقط و فقط اونو بشناسند . آمدند که سودی از فارکس بگیرند و بروند در صورتیکه سخت سخت سخت سخت در اشتباه هستند . فارکس قلب اقتصاد هست برای رسیدن به اون اول باید خیلی چیزهای دیگه رو بدونی و اگر ندونی به تعبیر خودت وقتی وارد فارکس شدی یعنی داری در مورد چیزی صحبت می کنی که کمترین اطلاع را از اصول اون در اختیار داری یعنی در نقطه ای هستی که هیچی از اون نمی دونی و چون ملزومات اونو نمی دونی طبیعتا ابزار یادگیری رو هم در اختیار نداری در نتیجه کلمات ، درست در جای خودش نمی نشینه و برات معنی پیدا نمیکنه سر تا پای وجودت شده چرا اینطوری ؟ چرا اونطوری ؟
فارکس برای این افراد مثل یک فیلتر عمل می کنه اونها رو آنالیز می کنه هر آنچه که نیاز داره از این افراد میگیره و در جاهای دیگه زندگی من و تو ازش به نحو احسنت استفاده می کنه حتی در من و تو !
تو فکر می کنی که هدفت فارکس هست درصورتیکه هدف تویی عزیز جان .
تو آمدی که از بازار فارکس پول دربیاری در صورتیکه خود تو منفعت فارکس هستی . تو رو خدا فکر کن من دارم از پول و مادیات صحبت می کنم . فارکس از نگاه من و تو یعنی $ چون من و تو خواستیم که همینو از فارکس ببینیم من و تو داریم از اون طرف ه دوربین نگاه می کنیم اون هم با یک عینک با شیشه 99 درصدی ولی فارکس از آن سو با دید بهتر و واضح تر و البته هدفمند تر و هوشمندانه من و تو رو می بینه از ما استفاده می کنه تو خودت ، خودت را در سبد داشته های اون قرار دادی

خیلی ها وقتی یک کندل و یا یک خط و یا برشی از چارت رو مشاهده می کنند فکر می کنند حالا می توانند باید ها و نباید ها رو درک کنند درصورتیکه اشتباست . فارکس ذخیره گاهی برای سرمایه این افراد هست و بی ارزش ترین عنصر وجودی افراد را که سرمایه اونها هست را ازشون میگیره چون اون سایه ای که بهت گفتم جلوی دیدن را می گیره اون سایه همان لایه های مهمی هست که باید قبل از ورود به بازار فارکس از اونها مطلع میشدی و اونها را می شناختی ساده بگم در این بین خیلی چیزها هست که کمک می کنه خیلی چیزها رو نبینی حتما می پرسید خب مثلا چه چیزهایی ؟! من که فلان چیزو می دونم من که این همه سال توی بازار بودم من که تجربه فلان دارم من که اینم من که اونم من که من که و باز هم من که ...
ولی فقدان خیلی چیزها در ما هست که به عملکردو توانمندی و قدرت اون سایه کمک می کنه و جلوی چشمانت را میگیره مثل چیزهایی که باعث شده خط بعدی رو برایت بنویسم

در مورد بحران جهانی که قراره اتفاق بیفته !!!!!!! برادر بحران جهانی مدت هاست که شروع شده یک کمی به چارتت نگاه کن (از نگاه تحلیل بازار)
الهم عجل لولیک الفرج
کتاب عصر ظهور یکی از کتاب هایی است که باید بخوانید

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

HadiMashayekhi
کاربر فعال
کاربر فعال
پست ها در این تاپیک: 16
Iran
عنوان شغلی: Forex Trader
تشکر  از دیگران: 72 مورد - مشاهده جزئیات

برترین ها

پست توسط HadiMashayekhi »

daneshi نوشته شده: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲, ۹:۳۲ ق.ظ سلام
آقای مشایخی با این همه تاکید چقدر خوب میشد پست خودتونو را در جای مناسب و تاپیک مربوط به موضوع مناسب خودش قرار می دادین
آدرس پست شما :

برادر عزیز اگر می گفتی همه دانش بازار را هم در اختیار داری بهت می گفتم با یک، دو دوتا چهارتای ساده مشخص بود که باز هم با کال مارجین از بازار خارج میشدی چون یکی از مهم ترین ابزارهای استفاده از بازار را در اختیار نداری و یا داری و از اون استفاده نمی کنی و شاید هم داری ولی بلد نیستی که کی و کجا از اون استفاده کنی اون ابزار مهم آرامش هست وقتی آرامشی که نقطه استارت بازار هست را نداری یعنی ... و بعد تمام
نیاز نیست که حالا حتما جواب منو بدین . به صورت مدار باز یک سوالی مطرح کردین من هم نظرم رو دارم میگم. آقا جایی ایستادی که راحت تیر میخوری والسلام
نگاهت به بازار اشتباست اشتباهی که توی متن خیلی از اشخاصی که اینجا هستن دیده میشه نمونه بارز اونو هم همین اواخر بعد از پست قبلی من میشد دید و مختص این محیط هم نیست اگر توی تاپیک های خارجی دور بزنید همه جا این سایه ای که روی بازار فارکس هست را می بینید حتی در تاپیک های سیستم مثلثی در جاهای دیگه

علت هم اینه که این تاپیک ها پر شده از اشخاصی که فکر می کنند کل بازار اقتصاد جهانی یعنی فارکس و فکر می کنند که فارکس را میشناسند و برای موفقیت باید فقط و فقط اونو بشناسند . آمدند که سودی از فارکس بگیرند و بروند در صورتیکه سخت سخت سخت سخت در اشتباه هستند . فارکس قلب اقتصاد هست برای رسیدن به اون اول باید خیلی چیزهای دیگه رو بدونی و اگر ندونی به تعبیر خودت وقتی وارد فارکس شدی یعنی داری در مورد چیزی صحبت می کنی که کمترین اطلاع را از اصول اون در اختیار داری یعنی در نقطه ای هستی که هیچی از اون نمی دونی و چون ملزومات اونو نمی دونی طبیعتا ابزار یادگیری رو هم در اختیار نداری در نتیجه کلمات ، درست در جای خودش نمی نشینه و برات معنی پیدا نمیکنه سر تا پای وجودت شده چرا اینطوری ؟ چرا اونطوری ؟
فارکس برای این افراد مثل یک فیلتر عمل می کنه اونها رو آنالیز می کنه هر آنچه که نیاز داره از این افراد میگیره و در جاهای دیگه زندگی من و تو ازش به نحو احسنت استفاده می کنه حتی در من و تو !
تو آمدی که از بازار فارکس پول دربیاری در صورتیکه خود تو منفعت فارکس هستی . تو رو خدا فکر کن من دارم از پول و مادیات صحبت می کنم . فارکس از نگاه من و تو یعنی $ چون من و تو خواستیم که همینو از فارکس ببینیم من و تو داریم از اون طرف ه دوربین نگاه می کنیم اون هم با یک عینک با شیشه 99 درصدی ولی فارکس از آن سو با دید بهتر و واضح تر و البته هدفمند تر و هوشمندانه من و تو رو می بینه از ما استفاده می کنه تو خودت ، خودت را در سبد داشته های اون قرار دادی

خیلی ها وقتی یک کندل و یا یک خط و یا برشی از چارت رو مشاهده می کنند فکر می کنند حالا می توانند باید ها و نباید ها رو درک کنند درصورتیکه اشتباست . فارکس ذخیره گاهی برای سرمایه این افراد هست و بی ارزش ترین عنصر وجودی افراد را که سرمایه اونها هست را ازشون میگیره چون اون سایه ای که بهت گفتم جلوی دیدن را می گیره اون سایه همان لایه های مهمی هست که باید قبل از ورود به بازار فارکس از اونها مطلع میشدی و اونها را می شناختی ساده بگم در این بین خیلی چیزها هست که کمک می کنه خیلی چیزها رو نبینی حتما می پرسید خب مثلا چه چیزهایی ؟! من که فلان چیزو می دونم من که این همه سال توی بازار بودم من که تجربه فلان دارم من که اینم من که اونم من که من که و باز هم من که ...
ولی فقدان خیلی چیزها در ما هست که به عملکردو توانمندی و قدرت اون سایه کمک می کنه و جلوی چشمانت را میگیره مثل چیزهایی که باعث شده خط بعدی رو برایت بنویسم

در مورد بحران جهانی که قراره اتفاق بیفته !!!!!!! برادر بحران جهانی مدت هاست که شروع شده یک کمی به چارتت نگاه کن (از نگاه تحلیل بازار)

سلام جناب دانشی
ممنون بابت توضیحات جامع شما-چندین بار توضیحات شما را خواندم و حقیقتا باز افسرده شدم از اینکه چنین بازاری طراحی شده که به راحتی با عمر ، سرمایه و ... آیتم هایی که حتی کوچک ترین ارزشی برای طراحان این بازار ندارد، بازی شود -سیاست همین است متاسفانه

مطالبی که با دقت و ظرافت به آنها اشاره کردید، به راحتی می تواند راه را برای ادامه یا توقف در این مسیر به روشنی مشخص کند که آیا ما می توانیم با این شرایط و با اینکه ابزار و دانش و اطلاعات کافی از این بازار نداریم ، در این مسیر موفق شویم یا خیر- و باید برای همیشه این بازار را به فراموشی سپرد.

اما از یک طرف وقتی می بینم که جناب آقای خامسی عزیز ، با طراحی سیستم مثلثی در این بازار موفق شده اند و بخشی از دانش و اطلاعات سیستم را با ما به اشتراک گذاشته اند، دلگرم می شوم برای ادامه- اما هنوز اشکالاتی در تحلیل های ما دیده می شود که معتقدم باید و باید رفع گردد

گل گفتید جناب دانشی- بحث آرامش که شاه کلید موفقیت در این بازار است .اما چرا آرامش در ما کمتر شده، دلیل آن انتظار از اینکه باید موفق می شدیم اما ،ذات این بازار برای شکست دادن تریدرهاست. یعنی طراحی شده برای اینکه همه چیز یک شخص را بگیرد- همه چیز - از بی ارزش ترین تا ارزشمندترین دارایی یک شخص که همگی آن را به خوبی درک می کنیم.

درست است که نباید این واقعیت ها را کنار گذاشت و اگر سال اول آشنایی با سیستم مثلثی، اینچنین واضح درباره حقایق این بازار، از شما و یا اساتید محترم شنیده بودم، قطعا همان سال برای همیشه با این بازار خداحافظی می کردم - اما زمانی که با آقای خامسی آشنا شدیم و دیدیم که ایشان در این بازار موفق شده اند، تصمیم به ادامه راه گرفتیم تا به امروز. که حقیقتا از تمامی زحماتشان کمال تشکر را دارم زیرا بدون هیچ چشم داشتی ،به ما لطف کردند و ما را راهنمایی می کردند که تا همین لحظه شاهد آن هستیم.

حال ما تا به امروز ،این راه واقعا دشوار را طی کرده ایم و به قول معروف، در چند قدمی موفقیت هستیم و اصلا منطقی نیست حالا از این بازار کنار بکشیم .
به فرض اینکه در آرامش هستیم و یا شرایط داشتن آرامش را در خود ایجاد کنیم که مهترین و اصلی ترین قسمت این سیستم است .
راه حل برای رفع اشکالات و ابهاماتی که ما در تحلیل داریم چیست؟
اگر پیشنهاد شما این است که با به اشتراک گذاری موقعیت های لایو ، دقت در تحلیل ها بالاتر می رود و اشکالات نمایان می شود، می پذیرم اما آیا نمایان شدن اشکالات تحلیلی ، در صورتی که برای حل آنها، راهنمایی و یا آموزشی داده نشود ،به تنهایی کافیست؟
من به دنبال عذر و بهانه و .. نیستم (خودم را عرض می کنم) - فقط در تلاشم برای پیشرفت بیشتر در این بازار و رفع اشکالات در تحلیل ها در غالب سیستم مثلثی -
سیستمی که تک تک قوانین آن ، با دلیل و منطق طراحی و در کنار هم قرار گرفته و بنده نباید و نباید ،برداشت های شخصی از آنها داشته باشم و باید دقیق از جزئیات آن قوانینی که به اشتراک گذاشته شده، مطلع باشم و بدانم در کجا باید از آنها استفاده کنم - کجا باید ترید کنم- کجا باید نظارگر بازار باشم .

اگر فکر می کنید هنوز اطلاعات ما برای کسب سودهای بالا و البته موفقیت مالی در این بازار، اندک است و خیلی از فاکتورهایی که برای رسیدن به موفقیت را نمی دانیم،و از شما و یا طراح محترم سیستم مثلثی هم نمی توانیم آن نکات و آموزه ها را فرا بگیریم، پس بر خلاف میل باطنی،بهتر است که از این بازار کنار بکشیم و این همه تلاش در این مسیر و یادگیری سیستم مثلثی بیهوده بوده.
اما اگر معتقد هستید با همین قوانین و دانسته هایی که داریم(به شرط بکارگیری صحیح آنها) ، می توانیم جز موفق های این بازار باشیم و البته می توانیم روی کمک و راهنمایی های شما اساتید ارجمند ، حساب کنیم(برای رفع خطاهای تحلیلی ) ، با جان و دل و با قدرت و انگیزه ای فراتر از قبل، در خدمت هستیم تا جز موفق های این بازار باشیم.
منتظر پاسخ شما هستیم تا بهتر بتوانیم تصمیم نهایی را اخذ کنیم برای ادامه و یا توقف فعالیت خویش.ببخشید که از شما چنین انتظاری داریم زیرا بجز آقای خامسی و همکاران محترمشان،شخص موفقی نیافتیم برای رفع اشکالاتی که در تحلیل داریم.

البته تا جایی که می دانم هدف طراح محترم سیستم مثلثی، این بوده تا به طراحان این بازار نشان دهند که موفق ترین افراد این بازار ، می توانند ایرانی ها باشند و امیدوارم که تمامی عزیزانی که در این سیستم فعالیت دارند ، به زودی جز افراد موفق این بازار قرار بگیرند ان شاالله و این مهم به حقیقت بپیوند .

ممنون از لطف شما
اندر دل من، درون و بیرون همه او است
اندر تن من، جان و رگ و خون همه اوست

اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد؟!
بی‌چون باشد وجود من، چون همه اوست
مولانا

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

fxmehdi
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 3
Iran
تشکر  از دیگران: 26 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط fxmehdi »

daneshi نوشته شده: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲, ۹:۳۲ ق.ظ سلام
آدرس پست شما :

سلام آقای دانشی
مرسی بابت توضیحات خوبتون

متاسفانه یک سری اطلاعات اشتباه وقتی در ذهن تریدر برود ؛ میشود همین جمله آخر (بحران جهانی که قراره اتفاق بیفته). چون همیشه فکر میکردم زمانهایی که ریزشهای چند صد پیپی اتفاق بی افتد ، یعنی بحران اقتصادی شروع شده. ولی با گفته ی شما همه چیز تغییر میکند .

چند تا سوال از خدمتتون دارم .لطفا پاسخ بدهید تا بتوانیم راه درست را پیدا کنیم.

1- فرمودین : "نگاهت به بازار اشتباست" دقیقا منم دنبال همین نکته هستم .چه چیزی را نمیبینم یا چه چیزی را باید ببینم ؟

2-فرمودین : "فارکس قلب اقتصاد هست برای رسیدن به اون اول باید خیلی چیزهای دیگه رو بدونی" مثلا چه چیزهایی؟ آیا در آرشیو مطالب خارجی موجود هست؟ اگر به طور صلیغه ای مطالبی را مطالعه کنم ، از کجا میشه فهمید که مطالب صحیح هستند تا به بیراهه نرویم؟

3-در حال حاضر باید از کجا شروع کنیم؟آیا سوال در مورد قرینه ها و یا تحلیل بازار بر اساس قرینه ها می تواند به موفقیت ما در این بازار کمک کنه؟
از طرفی یکی از اشکالات همه ما اینه که در محاسبه و شاید در استفاده صحیح از تلورانس ها ، هنوز موفق نشده ایم . که این مورد خیلی در تشخیص صحیح قرینه ها ، ارتباط مستقیم دارد .

در کل ما مو میبینیم و شما پیچش مو

در کل برای موفق شدن روی چه مطالبی باید تحقیق و بررسی داشته باشیم؟چه چیزایی را باید در تحلیل هامون استفاده کنیم ؟

سوال خیلی زیاده و باید برداشت های اشتباه اول دور ریخته شوند تا بتوانیم مطالب صحیح رو جایگزین کنیم.

با تشکر از شما

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

daneshi
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 13
Iran
عنوان شغلی: مدرس دروس دانشگاهی
تشکر  از دیگران: 56 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط daneshi »

سلام
آقای مشایخی ، کشتی ما رو همش میگی میخوام کناره گیری کنم و میخوام برم ... آقا یا برو یا بمون دیگه ..
اینقدر با این صحبت های منفی ذهن افراد را درگیر نکن
همین ری اکشن های اشتباه و خام هست که باعث میشه به قول خود شما اطلاعات اشتباه وارد ذهن تریدر بشه . از یک طرف قوانین این سیستم میگه اگر روح و روان سالم نداری خداحافظ از طرف دیگه آقای مشایخی میگه من نتیجه بیش از 10 سال تلاش در این سیستم هستم و دیگران از این منطق ، شما رو خدایی نکرده الگو قرار میدن و بعد خودتونو میکشید کنار و میگن چرا هیچکس موفق نمیشه خوب شما شرط اصلی موفقیت که خودتون ندارید را از دیگران هم میگیرن و همه آرامش اونها رو یکباره دود می کنید به هوا میدین
آقا اگر اعصاب ندارین اگر آرامش برای معامله ندارین اگر گرفتارین اگر تمرکز ندارین اولین انتخاب و بهترین گزینه برای بانیان بازار فارکس هستین یعنی هلو
(پاراگراف بالا جواب اخوی جان است)

اشتباه می کنید من کجای صحبتم گفتم که این بازار قتلگاه تریدرهاست اشتباه برداشت کردین
یا میگین اگر روز اول چنین بود الان چنان میشد عدم مطابقت روز اول ورود شما با آشنایی به بازار خودش یک تناقض هست بله اگر روز اول آشنایی چند سال طول میکشید و اگر توی این چند سال پله پله درست می آمدید جلو ، الان به جای توقع از بازار باید از توانایی خودتون توقع میکردین
چرا فکر میکنید دلیل شکست های شما یک مهره گمشده است ؟! بخش عمده ای از دلیل شکست های شما مربوط به بی توجهی خودتون به قوانین این سیستم هست (دانشی جون دست وردار تو رو خدا من که ... من که ... من که .... ای وای باز من که اومد) حالا قبل از اینکه منو نفرین کنید من بهتون آدرس میدم شما برو چک کن. سیگنال هایی که تا الان گذاشتین رو برین ببینید خدا وکیلی اگر از خودت شاکی نمیشی بشمار ببین چند تا از اونها کندل مشترک داشته و نقطه ورود رو بر اساس سیستم MBTS & F (یعنی سیستم مثلثی برادران مشایخان و دوستان ) تحلیل کردین ؟
(پاراگراف بالا جواب اخوی جان و یکی دو تا از اساتید سیگنال گذار است)

تازه داستان روح روان هم سر جای خودش . بعضی وقت ها من در حیرتم از این همه اعتماد به نفس که بدون هیچ ربطی تحلیل ها به سیستم مثلثی میچسبه حال آنکه اصلا ارتباطی بین این سیستم و تحلیل های منتشر شده نمیشه دید
مثلا یکی از بزرگان اهل سیگنالچه یک سری سیگنالهایی ارائه می دهند که به راحتی چندین اصل تلورانس ، گام ارز ، تایم معاملاتی ، کندل مشترک مدیریت سرمایه و موارد دیگه رو یکجا زیر پا میزاره واقعا اگر یکبار هم با دقت توضیحات این قوانین را خونده باشیم سخت میشه ربطی بین این دست از سیگنال ها و قوانین سیستم مثلثی پیدا کرد اینکار خودش یک مهارته
آقا از کجا بدونیم چی درسته و چی اشتباست ؟ تا وقتی سعی کنی قوانین این سیستم رو توی تصورات خودت جا سازی کنی ، هم انرژی زیادی صرف کردی ، هم وقت خودت را بی جهت هزینه کردی ، هم تلاش بی نتیجه ای کردی ، هم آسیب به وارث زدی (رک بودن = عذرخواهی کردن) ، هم بلاتکلیفی دست از سرت برنمیداره ، هم سر رشته رو گم می کنی ، هم راحت ذهنت تغذیه و مدیریت میشه ، هم دانشی بدبخت رو با سوالات صد تومنی کلافه می کنی ، هم به سردرگمی حاضرین خدمت می کنی ، هم ...
به خدا ما هم مو میبینیم نه پیچش مو اتفاقا مو رو مو میبینیم
(پاراگراف بالا جواب شما ، اخوی جان و سوالات بعدی است)
الهم عجل لولیک الفرج
کتاب عصر ظهور یکی از کتاب هایی است که باید بخوانید

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

HadiMashayekhi
کاربر فعال
کاربر فعال
Iran

برترین ها

سلام جناب دانشی
تشکر کنم بابت وقتی که برای پاسخ به عرایض بنده و برادرم صرف کردید.

خواهشا این صحبت را نکنید - این چیزها در مرام ما نیست -ما هیچ احدی را نفرین نمی کنیم خدایی نکرده

همچنین ما هرگز دوست نداریم مایه دلسردی و ناامیدی برای کسی باشیم و هدف ما از صحبت های این دو پست این نبوده که کسی را از این بازار و این سیستم دور کنیم- برعکس ما در تلاشیم که بتوانیم در مسیر درستی قرار بگیریم و اصولی و بر اساس قوانین سیستم تحلیل و ترید کنیم.

در مورد سیستم شخصی و ...اصلا ما به دنبال شخصی سازی سیستم ترید نیستیم - اگر این چنین تفکری داشتیم ، الان در محضر شما نبودیم.

صحبت زیاد هست اما ترجیح میدم بیشتر از این ، بحث را ادامه ندهم و بیشتر به فرمایشات شما فکر کنم و موقعیت فعلی خودم بیشتر بسنجم و بهترین تصمیم را اتخاد کنم.

من همیشه این دعا را می کنم که : خدایا کمکم کن که در شرایط خاص و مهم زندگی، تصمیم درستی بگیرم -خدایا راه درست را نشونم بده.

امیدوارم خوب و سلامت باشید.

مولانا

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

sepehr
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 7
Iran
عنوان شغلی: تریدر
تشکر  از دیگران: 42 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط sepehr »

سلام

پیشنهادی برای بزرگواران سیستم دارم :
از آنجایی که اکثر تحلیل های دوستان و همراهان مورد انتقاد و تاکید بر عدم همخوانی آن با سیستم مثلثی قرار میگیرد، لطفا افراد قدیمی و اساتید حاضر تحلیل بهمراه توضیحات قرار دهند تا هم دیدگاه صحیح را بدست آوریم و هم تحلیل های آینده منطبق با آن باشد.

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Hoseini
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 2
Iran
عنوان شغلی: کارمند
تشکر  از دیگران: 1 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط Hoseini »

سلام و عرض ادب
بنده هم با پست اقای سپهر موافق هستم
دوستانی که از شاگردان استاد هستن ممنون میشیم بیان یکبار هم که شده یک تحلیل بزارن یجای بازارو تا ما ببینیم چطوری تحلیل میکنن شاید تونسنیم جواب سوال هامون رو از تو همون تحلیل ها پیدا کنیم
از نظر شاگردان استاد همه تحلیل های دوستان دیگه یا اشتباه بوده یا براساس سیستم نیست
ممنون میشیم شما یک تحلیل درست برای ما بزارید

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

HadiMashayekhi
کاربر فعال
کاربر فعال
Iran

برترین ها

سلام
استاد خامسی عزیز و سایر اساتید محترم

مطمئنا از sky room ها و امکانات چنین محیط ها که برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، ارتباطات تصویری گروهی و دورهمی‌های آنلاین، برگزاری سمینارهای آنلاین و برگزاری جلسات آنلاین و.... ، اطلاع دارید -
آیا امکان دارد چنین فضایی در سایت فراهم شود تا بهتر و راحت بتوانیم تحلیل های لایو را با دوستان مورد بررسی قرار دهیم و ترید گروهی داشته باشیم؟
به نظرم می توانیم با فراهم کردن چنین امکاناتی ، تحلیل و تریدهای گروهی بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری داشته باشیم و بسیاری از خطاهای تحلیلی در چنین محیط ها، به زودی رفع می شود.
نظر شما در این رابطه چیست؟

با تشکر

مولانا

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Rezaei
تایید شده
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
پست ها در این تاپیک: 20
Iran
عنوان شغلی: پشتیبانی
تشکر  از دیگران: 35 مورد - مشاهده جزئیات
تماس:
وضعیت: آنلاین

پست توسط Rezaei »

HadiMashayekhi نوشته شده: جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ سلام

مطمئنا از sky room ها و امکانات چنین محیط ها که برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، ارتباطات تصویری گروهی و دورهمی‌های آنلاین، برگزاری سمینارهای آنلاین و برگزاری جلسات آنلاین و.... ، اطلاع دارید -
آیا امکان دارد چنین فضایی در سایت فراهم شود تا بهتر و راحت بتوانیم تحلیل های لایو را با دوستان مورد بررسی قرار دهیم و ترید گروهی داشته باشیم؟
به نظرم می توانیم با فراهم کردن چنین امکاناتی ، تحلیل و تریدهای گروهی بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری داشته باشیم و بسیاری از خطاهای تحلیلی در چنین محیط ها، به زودی رفع می شود.

با تشکر
سلام
از ابتدای ایجاد این سایت قابلیت های بسیار پیشرفته ای برای آموزش و غیره طراحی و به مرور پیاده سازی شده اما با توجه به سطح فعالیت کاربران سایت نیازی به رونمایی و فعال نمودن آنها تاکنون احساس نشده اما برای ارائه تحلیل و تریدهای گروهی و غیره تالار سیگنال های معاملاتی در نظر گرفته شده که در صورت در اختیار داشتن همت لازم، مناسب می باشد و می توانید از آن استفاده کنید
تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

HadiMashayekhi
کاربر فعال
کاربر فعال
Iran

برترین ها

Rezaei نوشته شده: شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲, ۸:۰۷ ق.ظ

با تشکر
سلام
از ابتدای ایجاد این سایت قابلیت های بسیار پیشرفته ای برای آموزش و غیره طراحی و به مرور پیاده سازی شده اما با توجه به سطح فعالیت کاربران سایت نیازی به رونمایی و فعال نمودن آنها تاکنون احساس نشده اما برای ارائه تحلیل و تریدهای گروهی و غیره تالار سیگنال های معاملاتی در نظر گرفته شده که در صورت در اختیار داشتن همت لازم، مناسب می باشد و می توانید از آن استفاده کنید
سلام

به نظر بنده، تحلیل و بررسی چارت با توجه به امکاناتی که محیط هایی همچون sky room ها در اختیار کاربران قرار می دهد، در روند پیشرفت دوستان، تاثیرات بیشتری در روند آموزش و یادگیری نسبت به محیط هایی همچون انجمن ها که صرفا بر اساس متن و تصویر هستند، خواهد داشت.
به نظرم حداقل یک هفته سایر امکاناتی که می تواند به صورت ویدیو کنفرانس، امکاناتی در اختیار کاربران قرار دهد ،را فعال نمایید لطفا ، مطمئنا نتیجه متفاوتی در پی خواهد داشت.همین مورد باعث افزایش انگیزه و فعالیت بیشتر دوستان خواهد شد و در زمان و سرعت تصمیم گیری در زمان تحلیل و ترید، بسیار مثمرثمر خواهد بود.

با تشکر

مولانا

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Rezaei
تایید شده
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Iran
تماس:

پست توسط Rezaei »

HadiMashayekhi نوشته شده: شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲, ۱:۰۸ ب.ظ
Rezaei نوشته شده: شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲, ۸:۰۷ ق.ظ

با تشکر
سلام
سلام

به نظر بنده، تحلیل و بررسی چارت با توجه به امکاناتی که محیط هایی همچون sky room ها در اختیار کاربران قرار می دهد، در روند پیشرفت دوستان، تاثیرات بیشتری در روند آموزش و یادگیری نسبت به محیط هایی همچون انجمن ها که صرفا بر اساس متن و تصویر هستند، خواهد داشت.
به نظرم حداقل یک هفته سایر امکاناتی که می تواند به صورت ویدیو کنفرانس، امکاناتی در اختیار کاربران قرار دهد ،را فعال نمایید لطفا ، مطمئنا نتیجه متفاوتی در پی خواهد داشت.همین مورد باعث افزایش انگیزه و فعالیت بیشتر دوستان خواهد شد و در زمان و سرعت تصمیم گیری در زمان تحلیل و ترید، بسیار مثمرثمر خواهد بود.

با تشکر
نظرتون محترم ولی بازخورد فعلی به دلیل در دسترس نبودن امکانات نیست عرض کردم متاسفانه به دلیل سطح همت حاضرین است اگر صحبت شما صحیح بود که میبایست حضور موثر افراد حداقل درحد نیمی از امکانات موجود برابری میکرد
ضمنا چرا ما باید دنبال ایجاد انگیزه باشیم ؟! این بازار به درد آدمهای بی انگیزه نمیخوره اگر کسی در این بازار انگیزه نداشته باشه حکم میهمان موقتی رو داره که در زمان حضورش خرج اقامتش را از جیب خودش پرداخت می کنه و بعد از یک مدت عیب و ایراد گرفتن کمبود های خودش و ناکامی ها را به گردن این و آن انداختن بازار رو ترک می کنه
تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

amir
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 6
Iran
عنوان شغلی: در حال بررسی بازار فارکس
تشکر  از دیگران: 28 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط amir »

سلام
در پایین صفحه اصلی انجمن لینک سایت [برای مشاهده آدرس ، ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید] را دیدم میشه در مورد عضویت و استفاده از خدمات این سایت توضیح بدین؟
Sole Trader

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Rezaei
تایید شده
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Iran
تماس:

پست توسط Rezaei »

amir نوشته شده: چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲, ۲:۲۸ ب.ظ سلام
در پایین صفحه اصلی انجمن لینک سایت [برای مشاهده آدرس ، ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید] را دیدم میشه در مورد عضویت و استفاده از خدمات این سایت توضیح بدین؟
سلام
سایت [برای مشاهده آدرس ، ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید] یک محیط ذخیره فایل به صورت نامحدود می باشد که میتونید در این سایت حساب باز کنید و فرمت های مختلف فایل هاتونو در آنجا ذخیره کنید
تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Alirezafx
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 8
Iran
عنوان شغلی: کارگزار بورس
میزان تحصیلات: فوق لیسانس
تشکر  از دیگران: 31 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط Alirezafx »

هدف چیه؟

تا اونجایی که من متوجه شدم هدف اشخاص حقیقی و حقوقی از تاسیس فضای های مجازی (بخصوص سایت و انجمن ) بطور کلی چند مورده :

1- دنبال بازاریابی و فروش محصول با کیفیت یا بی کیفیت خودشون هستند
2- دوست دارن جلب توجه کنند( از اینکه مخاطب زیادی داشته باشن حس خوبی بهشون دست میده و کلا مطلب مفیدی برای ارائه ندارند )
3- اهداف خاصی رو دنبال میکنند(مثبت یا منفی) و این اهداف نیاز به گرداوری افراد همفکر داره و صرفا هم اقتصادی نیست

فرضیات من:
1- بعید میدونم هدف این انجمن موارد 1 و 2 باشه
2- بعید میدونم هدف منفی ای رو دنبال کنه

اگر این فرضیات درست باشه چندتا سوال پیش میاد :

1- هدف دقیقا چیه؟
2- جامعه هدفتون چه افرادی با چه ویژگی هایی هستند؟
3- به چه دستاوردهایی برسید پیش خودتون میگید رسالت خودمون رو انجام دادیم؟
TRIANGLE FOREX STRATEGY

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

amir
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 6
Iran
عنوان شغلی: در حال بررسی بازار فارکس
تشکر  از دیگران: 28 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط amir »

Alirezafx نوشته شده: یک‌شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲, ۷:۴۳ ق.ظ هدف چیه؟

تا اونجایی که من متوجه شدم هدف اشخاص حقیقی و حقوقی از تاسیس فضای های مجازی (بخصوص سایت و انجمن ) بطور کلی چند مورده :

2- دوست دارن جلب توجه کنند( از اینکه مخاطب زیادی داشته باشن حس خوبی بهشون دست میده و کلا مطلب مفیدی برای ارائه ندارند )
3- اهداف خاصی رو دنبال میکنند(مثبت یا منفی) و این اهداف نیاز به گرداوری افراد همفکر داره و صرفا هم اقتصادی نیست

فرضیات من:

1- هدف دقیقا چیه؟
با سلام
ببخشید منظورتون از هدف چیه ؟ چیه ؟
تو متن مشخص نکردین که هدف از چی ، چیه؟ و اصلا مخاطب این سوال کیه؟
Sole Trader

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Alirezafx
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
Iran

پست توسط Alirezafx »

amir نوشته شده: یک‌شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲, ۱:۵۵ ب.ظ

فرضیات من:

1- هدف دقیقا چیه؟
با سلام
ببخشید منظورتون از هدف چیه ؟ چیه ؟
تو متن مشخص نکردین که هدف از چی ، چیه؟ و اصلا مخاطب این سوال کیه؟
سلام خدمت شما

سوال : هدف چیه ؟ چیه؟
پاسخ: عبارت سوالیه "هدف چیه؟" بیان خلاصه سوال اصلی کامنت هست ، نوعی تیتر هست.

سوال: مخاطب سوال کیه؟
جواب: اگر متن را با دقت بیشتری مطالعه می کردید در خط اول اشاره کردم به موسسین، پس میشه نتیجه گرفت مخاطب من موسسین سایت هستند

سوال: هدف از چی، چیه؟
جواب : هدف از تاسیس سایت چی هست؟

حال اگر شما از موسسین سایت هستید خوشحال میشم پاسخ شما را بدونم
ولی اگر مثل یکی از دوستان حس شرمندگی و شرمساری بهتون دست میده از سطح سوال بنده شاید بهتر باشه منتظر پاسخ موسسین باشیم
TRIANGLE FOREX STRATEGY

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Alirezafx
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
Iran

پست توسط Alirezafx »

فرضیات من:

1- هدف دقیقا چیه؟
با سلام و احترام

کشتن انسان ها در هر نقطه دنیا نکوهیده هست، چه در غزه باشد چه در کرمان. شاید بد نبود مدیران محترم و ایرانی سایت که واکنش مناسبی به حوادث غزه داشتند و بنر بزرگی در صفحه اول سایت به نمایش گذاشتند، نسبت به حادثه اسفناک کرمان هم واکنشی از خود نشان می دادند .
TRIANGLE FOREX STRATEGY

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Alirezafx
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
Iran

پست توسط Alirezafx »

فرضیات من:

1- هدف دقیقا چیه؟
با سلام و احترام
درسته که فعالیت همه دوستان در این سایت به حداقل رسیده که البته دلیلش رو هم فکر میکنم واضح باشه، جواب سوال بنده رو هم که قابل ندونستید بدید بر این اساس درخواست دارم اون تیک سبز بنده رو هم حذف بفرمایید، مدرک شناسایی و اطلاعاتی هم که براتون ارسال شده را هم لطفا هم حذف کنید زیرا امیدی به این مسیر نیست. ما 15-16 سال خیلی روراست و واضح خودمون رو معرفی کردیم چه در سایت ها چه در پی وی، ولی چی میشه که بعد از این همه سال شاگرد نمیتونه حتی صدا یا تصور استادش رو ببینه؟! البته که ما دانش پایه ای کافی نداریم! و مشکل از ماست. درسته که بابت آموزش هایی که تا اینجا دیدیم مدیون هستیم و چندین بار خواستار جبران زحمات بودم(همچنان هم این درخواست را دارم) اما، در باغ سبز نشان دادن به یک سری جوان و ایجاد انگیزه در آنها و سپس بستن آن در باغ با هر بهانه ای و بی مرشد و راهنما رها کردن آن ها بنظرم دور از معرفتی بود که ما از جناب استاد خامسی سراغ داشتیم

طلبی نیست، شکایتی هم نیست، درخواستی هم نیست ولی غم هست...
TRIANGLE FOREX STRATEGY

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

Ehsan
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 3
مدت عضویت: 9 ماه
Iran
تشکر  از دیگران: 7 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط Ehsan »

Alirezafx نوشته شده: شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ

فرضیات من:

1- هدف دقیقا چیه؟
با سلام و احترام
درسته که فعالیت همه دوستان در این سایت به حداقل رسیده که البته دلیلش رو هم فکر میکنم واضح باشه، جواب سوال بنده رو هم که قابل ندونستید بدید بر این اساس درخواست دارم اون تیک سبز بنده رو هم حذف بفرمایید، مدرک شناسایی و اطلاعاتی هم که براتون ارسال شده را هم لطفا هم حذف کنید زیرا امیدی به این مسیر نیست. ما 15-16 سال خیلی روراست و واضح خودمون رو معرفی کردیم چه در سایت ها چه در پی وی، ولی چی میشه که بعد از این همه سال شاگرد نمیتونه حتی صدا یا تصور استادش رو ببینه؟! البته که ما دانش پایه ای کافی نداریم! و مشکل از ماست. درسته که بابت آموزش هایی که تا اینجا دیدیم مدیون هستیم و چندین بار خواستار جبران زحمات بودم(همچنان هم این درخواست را دارم) اما، در باغ سبز نشان دادن به یک سری جوان و ایجاد انگیزه در آنها و سپس بستن آن در باغ با هر بهانه ای و بی مرشد و راهنما رها کردن آن ها بنظرم دور از معرفتی بود که ما از جناب استاد خامسی سراغ داشتیم

طلبی نیست، شکایتی هم نیست، درخواستی هم نیست ولی غم هست...
سلام . در سینه بسیاری از علاقه مندان و اعضای محترم هم مشابه برخی افکار و سوالات بنیادین شما وجود داره ٫ اما چه کنیم که اگر صدق پیشه کنیم و به زبان بیاوریم ٫ ممکنه که فرصت ورود به اقالیم بهشتی ساکن در پشت درب های فولادی پورتال رو از دست بدیم ٫ اینه که ناچار به سکوت هستیم .
از طرفی واقعا چه می‌دانیم ٫ شاید قداست و اهمیت هدفی که تاسیس این فضا و یا فضاهای مشابه قبلی بر مبنای اون دنبال میشه آنچنان زیاده که استاد عزیز در نظام ارزشگذاریشون ٫ از بسیاری از آسیب های بنیادین و ابدی ای که به بسیاری از دنبال کنندگان این سیستم وارد میشه چشم‌ پوشی میکنند و جزو طبیعت اجتناب ناپذیر رسیدن به مقصودی مهم تر به حساب میارن ٫ یعنی امکان تحقق آن دست آورد اصلی و مقدس وقتی میتوانست وجود داشته باشه ٫ که عده ای جوان هم ناچارا درگیر چرخه های معیوب طولانی مدت و دورهای باطل به دور منابع مجهول عمومی سازی شده شوند .
به هر حال حتما و قطعا خیره انشالله . شاد و سلامت باشید .‌

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
ارسال پست