امام صادق (علیه السلام) می فرمایند :

ما اغْتَنَمَ أحَدٌ بِمِثْلِ ما اغْتَنَمَ بِغَضِّ الْبَصَرِ لِأنَّ الْبَصَرَ لا يُغَضُّ عَن مَحارِمِ اللهِ تَعالي إلّا وَ قَدْ سَبَقَ إلي قَلْبِهِ مُشاهَدَة الْعَظَمَةِ وَ الْجَلالِ.

هيچ غنيمتي مانند غنيمتي كه آدمي از راه كنترل چشم به دست مي آورد نيست، زيرا ديدگان از نگاه به نا محرم فرو بسته نميشود جز آنكه در قلب او عظمت و جلال الهي مشاهده مي شود.
تابلو اعلانات

* کلیه کاربران می توانند با کلیک برروی دریافت تیک سبز و طی نمودن مراحل مربوطه نسبت به تایید حساب کاربری خود اقدام نمایند

* با توجه به راه اندازی تالار سیگنال های معاملاتی لطفا از این پس سیگنال ها و تحلیل های خود را فقط در بخش یاد شده منتشر نمایید بدیهی است انتشار هر گونه سیگنال و یا تحلیل بازار در هر یک از بخش های دیگر انجمن ، توسط مدیران مربوطه حذف خواهد شد.

بروکر Fibo Group

این تالار اختصاص دارد به انجمن های تخصصی با موضوع معرفی بروکرها و کارگزاران داخلی و خارجی
بروکر NordFx
بروکر Alpari
بروکر Fibo Group
ارسال پست
آواتار کاربر

ایجاد کننده تاپیک
Rezaei
تایید شده
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
پست ها در این تاپیک: 1
مدت عضویت: 1 سال
Iran
محل اقامت: تهران
عنوان شغلی: پشتیبانی
میزان تحصیلات: لیسانس
تشکر  از دیگران: 35 مورد - مشاهده جزئیات
تماس:
وضعیت: آفلاین

بروکر Fibo Group

پست توسط Rezaei »

این تاپیک اختصاص دارد به بحث و تبادل نظر در خصوص بروکر Fibo Group
fibogroup.png
fibogroup.png (7.21 KiB) مشاهده 310 مرتبه
fibogroup.png
fibogroup.png (7.21 KiB) مشاهده 310 مرتبه
نام بروکر: FiboGroup
آدرس سایت : [برای مشاهده آدرس ، ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید]

فیبوگروپ FIBO GROUP یک هلدینگ بین‌المللی در حوزه مالی است که در سال 1998 تأسیس شده است. این گروه، یکی از اولین کارگزارانی است که در بازار فارکس فعالیت خود را آغاز کرده و طیف گسترده‌ای از خدمات مالی را درزمینه تجارت و سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد
تصویر

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

HadiMashayekhi
کاربر فعال
کاربر فعال
پست ها در این تاپیک: 2
Iran
عنوان شغلی: Forex Trader
تشکر  از دیگران: 72 مورد - مشاهده جزئیات

برترین ها

پست توسط HadiMashayekhi »

سلام
اولین حساب ریل بنده در این بروکر در سال ۲۰۰۸ ، باز شد .به مبلغ ۳۰۰ دلار .
با اجازه شما، بنده یک سری تحقیقاتی در سال ۱۴۰۰ در مورد بروکر فیبوگروپ داشتم که با اجازه شما در اینجا به اشتراک می گذارم.

رگوله‌ها و مجوزهای بروکر فیبو گروپ

شرکت‌های کارگزاری باید قوانین و معیارهای مختلفی را برای تأیید مجوز رعایت نمایند، این امر توسط مرجع بین المللی شناخته شده با هدف ارائه تجارت امن تعیین می‌گردد.

گروه فیبو توسط نهادهای نظارتی مالی معتبر تنظیم، اداره و نظارت می‌شود. نهادهای نظارتی بر رفتار کارگزاران نظارت می‌کنند و در صورت بروز مشکل اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

یکی از نهادهای ناظر بر عملکرد فیبوگروپ سازمان رفتار مالی FCA است و همچنین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تحت مجوز شماره ۱۱۸/۱۰ مجاز و تنظیم گردیده است. بروکر فیبو گروپ یکی از اعضای صندوق جبران خسارت سرمایه گذاران است که می‌تواند تا سقف ۲۰ هزار یورو برای هر مشتری پوشش خسارت دهد.

ضمنا خدمات FIBO Group توسط کمیسیون خدمات مالی FSC در جزایر ویرجین بریتانیا تحت مجوز شماره SIBA/L/13/1063 تنظیم می‌شود. علاوه بر آن، مجوز خدمات سرمایه گذاری BVI بریتانیا را نیز دارد.

پلتفرم‌های معاملاتی گروه FIBO با فناوری SSL رمزگذاری شده‌اند و پس از ورود به سیستم از پروتکل‌های احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده می‌کنند و رمزهای عبور یکبار مصرف از طریق پیامک (OTP) استفاده می‌شود.

همچنین برای امنیت بیشتر Fibo Group از بانک‌های ردیف ۱ استفاده می‌کند. شاید جالب باشد که بدانید هرگونه پرداخت توسط معامله‌گران به حساب‌های فیبوگروپ، در یک حساب بانکی مجزا نگهداری می‌شود.

بحث در این مورد همچنان برای بنده جذاب است- زیرا جناب آقای خامسی عزیز بارها نسبت به عدم کار با ابن بروکر به ما هشدار داده بودند.حال مشتاقم با وجود این همه نهاد ناظر بر این بروکر، چرا بروکر فوق قابل اعتماد نیست
ممنون.
اندر دل من، درون و بیرون همه او است
اندر تن من، جان و رگ و خون همه اوست

اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد؟!
بی‌چون باشد وجود من، چون همه اوست
مولانا

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

shams
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
Iran
عنوان شغلی: مدرس - تحلیلگر
تشکر  از دیگران: 9 مورد - مشاهده جزئیات
تماس:

پست توسط shams »

سلام و تشکر از مدیر سایت
با افزایش علاقمندی به این بازار و ورود تعداد بیشتری از افراد مشتاق امروزه می توان تریدرها را به دو دسته حرفه ای و غیر حرفه ای تقسیم بندی کرد وقتی صحبت از دسته بندی تریدرها میشود چیزی که بیشتر از هر برجستگی مورد توجه تریدرهای حرفه ای قرار می گیرد تبعیت و فرمانبرداری از حاکمان و بعد هم نقش و وظیفه ای که بر عهده بروکر مربوطه گذاشته می شود خواهد بود
شاید بشود از فیبوگروپ به عنوان سردمدار بروکرهایی که نقش وفادارانه به وظایف نه چندان انسانی در ابتدای این راه در ایران برعهده داشته نام برد البته طبق ساختاری خاص وقتی این نقش افشا می گردد کم و بیش این وظایف با آب و رنگ جدید و جذاب تری به بروکر و یا حتی بروکرهای دیگری واگذار میشود تا به اهداف مورد نیاز برسند
در مدت زمانی که بروکر فیبوگروپ یکه تاز این وظیفه غیر انسانی در ایران بود الحق که به نحو احسن در این قالب و در ایران خدمتگذاری کرد
بازکردن این مبحث بیش از این فرصت و مقوله خودش را میطلبد دوستانی در اینجا هستند که قبلا باهم در این مورد کلاس هایی رو گذراندیم از این جهت فکر می کنم دریافت صحبت های من برای این دوستان روشن تر و گویا تر هست
موفقیت‌هایی که نصیب افراد صبور می‌شود، همان‌هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند !
آلبرت انیشتین

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

HadiMashayekhi
کاربر فعال
کاربر فعال
Iran
عنوان شغلی: Forex Trader
تشکر  از دیگران: 72 مورد - مشاهده جزئیات

برترین ها

پست توسط HadiMashayekhi »

shams نوشته شده: پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ۹:۱۸ ب.ظ سلام و تشکر از مدیر سایت
با افزایش علاقمندی به این بازار و ورود تعداد بیشتری از افراد مشتاق امروزه می توان تریدرها را به دو دسته حرفه ای و غیر حرفه ای تقسیم بندی کرد وقتی صحبت از دسته بندی تریدرها میشود چیزی که بیشتر از هر برجستگی مورد توجه تریدرهای حرفه ای قرار می گیرد تبعیت و فرمانبرداری از حاکمان و بعد هم نقش و وظیفه ای که بر عهده بروکر مربوطه گذاشته می شود خواهد بود
شاید بشود از فیبوگروپ به عنوان سردمدار بروکرهایی که نقش وفادارانه به وظایف نه چندان انسانی در ابتدای این راه در ایران برعهده داشته نام برد البته طبق ساختاری خاص وقتی این نقش افشا می گردد کم و بیش این وظایف با آب و رنگ جدید و جذاب تری به بروکر و یا حتی بروکرهای دیگری واگذار میشود تا به اهداف مورد نیاز برسند
در مدت زمانی که بروکر فیبوگروپ یکه تاز این وظیفه غیر انسانی در ایران بود الحق که به نحو احسن در این قالب و در ایران خدمتگذاری کرد
بازکردن این مبحث بیش از این فرصت و مقوله خودش را میطلبد دوستانی در اینجا هستند که قبلا باهم در این مورد کلاس هایی رو گذراندیم از این جهت فکر می کنم دریافت صحبت های من برای این دوستان روشن تر و گویا تر هست

سلام
جناب شمس افتخاری بود که در خدمت شما بودیم
با اجازتون یکی از بحث و حدیث های دوستان در تاپیک ایران ایگولد، که هرگز فرصت نشد آن را با جناب آقای خامسی عزیز مطرح نمایم را در اینجا مطرح می کنم.

ما در سال ۲۰۰۹ با جناب آقای خامسی عزیز آشنا شدیم - در مورد فیبوگروپ، یاد داریم در سال ۲۰۱۰ در تاپیک ایران ایگولد، زمزمه های ورشکستگی بروکر فیبو به گوش می خورد. حتی شاهد این بودیم که برخی از تسویه حساب های کلاینت های ایرانی ، محقق نشد و یا با تاخیر و هزار بهانه از سمت بروکر فیبو ، بخشی از سودها و حتی اصل مارجین تریدرها، به حساب آنها واریز نمیشد.و همه می گفتند که بروکر فیبوگروپ ورشکست شده است.
این شایعه بود یا واقعیت- بنده نمی دانم اما برخی از آی.بی های آن زمان که در سایت ایران ایگولد فعال بودند، یکی از عمده دلایل ورشکستگی بروکر فیبو را ، رشد یکی از حساب آقای خامسی عزیز از مبالغ پایین و کسب سود به دو میلیون دلار می دانستند.
درواقع به دلیل عدم آف ست کردن حساب آقای خامسی عزیز به بانک ، بروکر مجبور شده بود سود ۲ میلیون دلاری جناب آقای خامسی را جیب پرداخت نماید .آیا این مورد می تواند صحت داشته باشد ؟

ممنون
اندر دل من، درون و بیرون همه او است
اندر تن من، جان و رگ و خون همه اوست

اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد؟!
بی‌چون باشد وجود من، چون همه اوست
مولانا

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

makateb
کاربر عضو
کاربر عضو
پست ها در این تاپیک: 1
مدت عضویت: 10 ماه
Iran
عنوان شغلی: حسابرس بانک
تشکر  از دیگران: 7 مورد - مشاهده جزئیات

پست توسط makateb »

استاد شمس سلام
کلاس ها کجا برگزار می شوند؟
من توی فیبو حساب دارم. با سایت فیبو رکس کار می کنم. بروکر فیبو هم کلی جایزه و مجوز داره.چطور ممکنه بروکری با این همه سابقه و جوایز، مورد اعتماد نباشه!!؟ به نظر شما این صحبت ها،خراب کردن بروکری با این شهرت و اعتبار در اذهان حضار نیست؟!

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
آواتار کاربر

shams
تایید شده
کاربر عضو
کاربر عضو
Iran
عنوان شغلی: مدرس - تحلیلگر
تشکر  از دیگران: 9 مورد - مشاهده جزئیات
تماس:

پست توسط shams »

makateb نوشته شده: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲, ۵:۲۴ ب.ظ
استاد شمس سلام
کلاس ها کجا برگزار می شوند؟
من توی فیبو حساب دارم. با سایت فیبو رکس کار می کنم. بروکر فیبو هم کلی جایزه و مجوز داره.چطور ممکنه بروکری با این همه سابقه و جوایز، مورد اعتماد نباشه!!؟ به نظر شما این صحبت ها،خراب کردن بروکری با این شهرت و اعتبار در اذهان حضار نیست؟!
سلام
صحبت بالا چکیده ای از مباحث شناختی در مورد فضای خاصی از عملکرد بروکرها برای انتخاب سطوح بالا بوده که در گذشته طی دوره های مختلف تخصصی برای علاقمندان برگزار شده اما در مورد انتخاب بروکر فیبو نباید چنین برداشتی از صحبت های من بکنید یقینا شما با بررسی دقیقی که از این بروکر داشتین آنرا برای خودتان انتخاب کردین
موفقیت‌هایی که نصیب افراد صبور می‌شود، همان‌هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند !
آلبرت انیشتین

Link:
BBcode:
HTML:
پنهان کردن لینک های پست
نمایش لینک های پست
ارسال پست